Zapisniki šole za starše v letu 2021

1.Srečanje, 3. 2. 2021, izvajalec programa Zavestno starševstvo Zveze prijateljev mladine: predavatelj gospod Sašo Kronegger.

spodbujanje radovednosti in ustvarjalnosti

2. srečanje, 3. 3. 2021, predavateljica gospa Ksenja Kos.

razvoj samoregulacije pri otroku

3. srečanje, 14. 4. 2021, predavateljica gospa Barbara Brinovec Pribakovič (izvajalka Familylab).

kako govoriti z otrokom, da me bo slišal

Prehod iz vrtca v šolo

pripravili smo nekaj informacij, ki so vam lahko v pomoč v obdobju vpisa vaših otrok v prvi razred.

Prehod iz vrtca v šolo

Za vsa vprašanja se lahko obrnete na vzgojiteljico vašega otroka ali na svetovalni delavki vrtca.

Svetovalna služba

Vabilo na srečanja šole za starše v letu 2021!

v letu 2021 je predvidenih sedem srečanj šole za starše: 3. 2., 3. 3., 14. 4. in 19. 5. 2021 ter termini 22. 9., 13. 10. in 10. 11. 2021.

Na srečanje se je potrebno predhodno prijaviti na e-naslov pavlina.zirer@guest.arnes.si

Vabljeni!

vabilo na ŠOLO ZA STARŠE 21

Enota PASTIRČKI

Ciciban enota PastirckiNaslov: Glinškova pl. 11a, Ljubljana
Vodja enote: Mojca Žagar
Telefon: 08 2050 551
e-mail: mojca.zagar1@guest.arnes.si
Enota je odprta od 6.00 do 17.00

V enoto Pastirčki  lahko  v 10 oddelkov vključimo 160 otrok.

Poleg 10 igralnic za matične oddelke ima enota prostorno telovadnico, v kateri je vsak dan živahno in veselo. H gibanju prispeva tudi prenovljeno in prostorno igrišče. Otroci imajo lepe prostorske pogoje. Po delovnem načrtu enote se skozi vse leto odvijajo pestre dejavnosti in prijetna srečanja s starši.

Prednost enote je neposredna bližina bežigrajske knjižnice, ki jo otroci redno obiskujejo. Enoto odlikuje tradicionalen program Otroci otrokom, ko se vsaka skupina nekajkrat v letu predstavi vsem drugim otrokom. Otroci radi nastopajo, se ob tem potrjujejo in pridobivajo samozavest. V enoti deluje igralska skupina strokovnih delavk; kolektiv je delovno povezan, uspešno timsko delo spodbuja nove ideje in projekte. Ves kolektiv si prizadeva, da bi bilo otrokom čim lepše. Strokovne delavke omogočajo, da se otroci družijo v pestrih obogatitvenih dejavnostih, se med seboj spoznavajo in veselijo ob novih, zanimivih vsebinah.

Kako do nas – Google maps