Enota PASTIRČKI

Telefon: 08 2050 551
e-mail: ana.bulc@guest.arnes.si
Enota je odprta od 6.00 do 17.00

V enoto Pastirčki  lahko  v 10 oddelkov vključimo 160 otrok.

Poleg 10 igralnic za matične oddelke ima enota prostorno telovadnico, v kateri je vsak dan živahno in veselo. H gibanju prispeva tudi prenovljeno in prostorno igrišče. Otroci imajo lepe prostorske pogoje. Po delovnem načrtu enote se skozi vse leto odvijajo pestre dejavnosti in prijetna srečanja s starši.

Prednost enote je neposredna bližina bežigrajske knjižnice, ki jo otroci redno obiskujejo. Enoto odlikuje tradicionalen program Otroci otrokom, ko se vsaka skupina nekajkrat v letu predstavi vsem drugim otrokom. Otroci radi nastopajo, se ob tem potrjujejo in pridobivajo samozavest. V enoti deluje igralska skupina strokovnih delavk; kolektiv je delovno povezan, uspešno timsko delo spodbuja nove ideje in projekte. Ves kolektiv si prizadeva, da bi bilo otrokom čim lepše. Strokovne delavke omogočajo, da se otroci družijo v pestrih obogatitvenih dejavnostih, se med seboj spoznavajo in veselijo ob novih, zanimivih vsebinah.

Kako do nas – Google maps