NOVEMBER PRI ŽABICAH

Vsebina je zasčitena z geslom. Za ogled prispevka v spodnje polje vpišite geslo, ki ga dobite pri vzgojiteljici oz. pomočnici vzgojiteljice!

Zapisniki srečanj šole za starše 2018!

Kdaj popustiti, kdaj vztrajati in kdaj se pogajati? dr. Aleksander Zadel

zapisnik zadel 17. 10. 2018

Kako se otroci naučijo samodiscipline, delovnih navadi in odgovornosti? dr. Aleksander Zadel

zapisnik zadel 6.11.2018

Informacija staršem o ponovljenem srečanju z dr. Aleksandrom Zadelom!

Spoštovani starši!

zaradi velikega zanimanja za srečanje na temo: Kako se otroci naučijo samodiscipline, odgovornosti in delovnih navad, s predavateljem dr. Aleksandrom Zadelom, smo dogovorjeni za nov termin v torek 15.1.2019, ob 17.30 uri, v telovadnici enote Pastirčki, Glinškova ploščad 11a. Termin je potrdilo 71 udeležencev od 110 prijavljenih. Sprejemamo še 20 udeležencev, če ima kdo interes, da se udeleži predavanja, naj sporoči na elektronski naslov: pavlina.zirer@guest.arnes.si

Veseli nas vaš interes!

Enota LENKA

ciciban enota LenkaNaslov: Baragova ulica 11
Vodja enote: Mojca Žagar
e-mail: mojca.zagar1@guest.arnes.si
Enota Lenka je odprta od 6.00 do 17.00.

Enota ima 12 oddelkov. V enoti lahko sprejmemo 230 otrok.

V enoti je centralna kuhinja, pralnica in veliko igrišče s številnimi igrali. Vrtec je arhitekturno zasnovan v treh povezanih nizih. Telovadni prostor v drugem nizu omogoča vsakodnevne gibalne dejavnosti, namenjen je tudi obogatitvenim in dodatnim dejavnostim ter druženju ob praznovanjih. Pod vodstvom prizadevnih strokovnih delavk v enoti deluje uspešna lutkovna in igralska skupina. Raznolike dejavnosti otrok vplivajo na nastajanje zanimivih, z otrokovim okoljem povezanih projektov. Strokovne delavke vrtca vsako šolsko leto znova povabijo otroke k obogatitvenim dejavnostim, v katerih se otroci družijo po interesih, se spoznavajo, doživljajo nove vsebine in se veselijo.

Kako do nas – Google maps