Zapisniki šole za starše v letu 2021

1.Srečanje, 3. 2. 2021, izvajalec programa Zavestno starševstvo Zveze prijateljev mladine: predavatelj gospod Sašo Kronegger.

spodbujanje radovednosti in ustvarjalnosti

2. srečanje, 3. 3. 2021, predavateljica gospa Ksenja Kos.

razvoj samoregulacije pri otroku

3. srečanje, 14. 4. 2021, predavateljica gospa Barbara Brinovec Pribakovič (izvajalka Familylab).

kako govoriti z otrokom, da me bo slišal

Prehod iz vrtca v šolo

pripravili smo nekaj informacij, ki so vam lahko v pomoč v obdobju vpisa vaših otrok v prvi razred.

Prehod iz vrtca v šolo

Za vsa vprašanja se lahko obrnete na vzgojiteljico vašega otroka ali na svetovalni delavki vrtca.

Svetovalna služba

Vabilo na srečanja šole za starše v letu 2021!

v letu 2021 je predvidenih sedem srečanj šole za starše: 3. 2., 3. 3., 14. 4. in 19. 5. 2021 ter termini 22. 9., 13. 10. in 10. 11. 2021.

Na srečanje se je potrebno predhodno prijaviti na e-naslov pavlina.zirer@guest.arnes.si

Vabljeni!

vabilo na ŠOLO ZA STARŠE 21

Enota LENKA

ciciban enota LenkaNaslov: Baragova ulica 11
Vodja enote: Tatjana Matelič
e-mail: tatjana.matelic@guest.arnes.si
Enota Lenka je odprta od 6.00 do 17.00.

Enota ima 12 oddelkov. V enoti lahko sprejmemo 230 otrok.

V enoti je centralna kuhinja, pralnica in veliko igrišče s številnimi igrali. Vrtec je arhitekturno zasnovan v treh povezanih nizih. Telovadni prostor v drugem nizu omogoča vsakodnevne gibalne dejavnosti, namenjen je tudi obogatitvenim in dodatnim dejavnostim ter druženju ob praznovanjih. Pod vodstvom prizadevnih strokovnih delavk v enoti deluje uspešna lutkovna in igralska skupina. Raznolike dejavnosti otrok vplivajo na nastajanje zanimivih, z otrokovim okoljem povezanih projektov. Strokovne delavke vrtca vsako šolsko leto znova povabijo otroke k obogatitvenim dejavnostim, v katerih se otroci družijo po interesih, se spoznavajo, doživljajo nove vsebine in se veselijo.

Kako do nas – Google maps