Zapisniki šole za starše v letu 2021

1.Srečanje, 3. 2. 2021, izvajalec programa Zavestno starševstvo Zveze prijateljev mladine: predavatelj gospod Sašo Kronegger.

spodbujanje radovednosti in ustvarjalnosti

2. srečanje, 3. 3. 2021, predavateljica gospa Ksenja Kos.

razvoj samoregulacije pri otroku

3. srečanje, 14. 4. 2021, predavateljica gospa Barbara Brinovec Pribakovič (izvajalka Familylab).

kako govoriti z otrokom, da me bo slišal

Prehod iz vrtca v šolo

pripravili smo nekaj informacij, ki so vam lahko v pomoč v obdobju vpisa vaših otrok v prvi razred.

Prehod iz vrtca v šolo

Za vsa vprašanja se lahko obrnete na vzgojiteljico vašega otroka ali na svetovalni delavki vrtca.

Svetovalna služba

Vabilo na srečanja šole za starše v letu 2021!

v letu 2021 je predvidenih sedem srečanj šole za starše: 3. 2., 3. 3., 14. 4. in 19. 5. 2021 ter termini 22. 9., 13. 10. in 10. 11. 2021.

Na srečanje se je potrebno predhodno prijaviti na e-naslov pavlina.zirer@guest.arnes.si

Vabljeni!

vabilo na ŠOLO ZA STARŠE 21

Enota ČEBELICA

Ciciban enota ČebelicaNaslov: Šarhova ulica 29, Ljubljana
Vodja enote: Saša Likar
e-mail: sasa.likar@guest.arnes.si

Nadomeščanje:
Nina Zrimšek
e-mail: nina.zrimsek2@guest.arnes.si

Enota je odprta od 6.00 do 17. 00.

Enota Čebelica lahko v 7 oddelkov sprejme približno 125 otrok. V enoti Čebelica je tudi uprava Vrtca Ciciban.

Prostorno igrišče z veliko sence omogoča otrokom raznovrstno gibanje na prostem, za najmlajše je na voljo velika skupna terasa. Enota ima lastno kuhinjo, pralnico in upravne prostore.Poleg pestrega programa, ki ga dnevno izvajamo, ponujamo tudi obogatitvene dejavnosti, ki jih vodijo naše strokovne delavke. Otroci imajo v teh dejavnostih dodatne možnosti izbire in druženja po interesih. Spremljajo jih predstavitve in razstave z izdelki otrok. Vodilo vseh dejavnosti je procesna naravnanost, pri kateri je v ospredju otrokovo aktivno raziskovanje in doživljanje. Takšne metode dela pripomorejo k nastajanju novih, domiselnih in zanimivih projektov, ki še posebej bogatijo življenje v enoti.

Strokovne delavke večkrat v letu razveselijo otroke pa tudi delavce in starše otrok z lutkovnimi in igranimi predstavami. V prednovoletnem času tradicionalno popestrita pričakovanje novoletni praznični koncert in sejem voščilnic.

Kako do nas – Google maps