Obvestilo za starše o izvajanju nujnega varstva otrok v vrtcih od 1. 4. do predvidoma 11. 4. 2021

30.03.2021 | Objavil(a): Sabina

Skladno z Odlokom Vlade RS o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja VIZ, ki je bil objavljen v Ur. l. Št. 47/2021 ter okrožnico MIZŠ, z dne 29. 3. 2021, bo od četrtka, 1. 4. 2021, do predvidoma 11. 4. 2021, v vrtcu Ciciban organizirano le nujno varstvo, torej za starše, ki delajo v kritični infrastrukturi in svojega dela ne morejo opravljati od doma. Nujnost varstva starši skladno z odlokom izkazujete s potrdilom delodajalcev obeh staršev oz. v primeru enostarševske družine – enega starša.

Za namen nujnega varstva bosta od četrtka dalje odprti Enota Pastirčki, za otroke iz Pastirčkov, Ajde in Mehurčkov in Enota Lenka za otroke iz Lenke, Žabic in Čebelice.

Vašo potrebo po nujnem varstvu prosimo napovejte najkasneje do srede, 31. 3. 2021, do desete ure na oddelčni elektronski naslov, oz. vaši vzgojiteljici.

Potrdilo delodajalca nam dostavite v četrtek, ko boste pripeljali otroka.

Vsi oddelki bodo ustrezno označeni. Otroci bodo po starosti združeni v oddelke, kjer bodo do konca nujnega varstva.

V kolikor ste se znašli v situaciji v kateri bi kot vrtec morali odreagirati, prosim pokličite ravnateljico.

Z željo, da bi ukrep trajal čim krajši čas, vas lepo pozdravljam in vam voščim lepe praznike!

Ana Bulc

ravnateljica