Gusarski pozdrav

14.06.2017 | Objavil(a): Natalija

Gusarji vam sporočajo, da se imajo prekrasno, čudovito lepo. Tudi druga noč je minila brez težav, vsi spijo kot polhi, le vsake toliko časa se pojavi kakšen smrčavi medved ali individualne karaoke z veselim izborom pesmi. Hrana je super, otroci jedo kot uši in pijejo kot gusarji. Danes so se otroci preskusili v izdelavi splava, a nismo prepričane, če bi se s tem ravno peljale po morju. Bili so sicer zelo iznajdljivi, sestavili so ga skoraj sami, le pri šivanju so pomagale odrasle roke. Odšli smo tudi na daljši sprehod in raziskovali smo obalo. Navdušeni so nad iskanjem školjk in pa morskih živali. Se pa držijo navodil iz letališča, da školjke puščajo na obali. Po kosilu malo počitka, nato sladoled in popoldan preskusimo, ali nas splav drži na morju ali se bomo potunkali. Brez skrbi, mislim, da se ne bomo peljali z našim. Otroci se igrajo tudi na igrišču. Zvečer pa nas čaka GUSARSKI PLES.

Lep gusarski pozdrav,

Mojca, Zvonka in Polona