Gusarske počitnice

13.06.2017 | Objavil(a): Natalija

Pozdravljeni,

Juhej, gusarske dogodivščine so se pričele. Včeraj po prihodu, namestitvi in dobrem kosilu, so gusarji opravili prvo nalogo, poslikali so gusarsko bandano in postavili gusarski šotor in tako postali pravi gusarji. Danes so se dogodivščine nadaljevale. Zbudili smo se v prečudovito jutro obsijano s soncem. Noč je minila zelo mirno, saj smo bili od prejšnjega dneva zelo utrujeni. Današnje dopoldne smo izkoristili za poleževanje na plaži in s Čivavo na straži. Veliko igre na obali in v vodi, raziskovanje morske obale in naredili smo tudi prve zamahe z otroki, ki znajo plavati. Voda je čudovita in zelo zanimiva za otroške oči. Popoldan nas čaka še nekaj igre na obali ter seveda na igrišču, nato pa imamo premagovanje vodnega poligona – GUSAR REŠEVALEC. Zvečer pa so na vrsti GUSARSKE IGRE. Otroci so super, zato bodite brez skrbi.

LEP GUSARSKI POZDRAV,

MOJCA, POLONA IN ZVONKA Z OTROKI